Banerpusty
Pokaż menu

Start nPortalu

Missing

11 grudnia telewizja nowej generacji n uruchamia nPortal, dostępny poprzez podłączenie nbox HDTV recordera do Internetu. Usługa nPortal, będzie również w najbliższych dniach dostępna na nbox HDTV. Jej udostępnienie dla posiadaczy nbox HDTV nastąpi jednocześnie z uruchomieniem nRadia HD dla wszystkich klientów platformy n.


nPortal – został stworzony we współpracy z portalem Onet.pl. Do tej pory były to dostępne obecnie serwisy: tvn24.pl oraz nSport. Zgodnie z zapowiedziami na październikowej konferencji, n uruchamia trzy nowe serwisy: Onet.pl Foto, Onet.pl Pogoda, Seriale oraz specjalny informator o telewizji n, który zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników n pytania dotyczące platformy .

Aby skorzystać z nPortalu wystarczy wybrać na pilocie n przycisk z ikoną domku.

Dzięki Onet.pl Foto klient n ma możliwość wyświetlenia na ekranie telewizora zdjęć zamieszczonych w publicznych i prywatnych galeriach w Internecie. Wystarczy wejść na nPortal, wybrać nPortal Onet Foto i wyszukać odpowiednią kategorię, jaka nas interesuje. W przypadku galerii prywatnych abonent n musi podać po prostu numer – kod dostępu, który otrzymuje od osoby, która stworzyła tą galerię. Oznacza to, że na własnym telewizorze możemy oglądać zdjęcia znajomych nawet z najdalszych zakątków świata.

Onet.pl Pogoda to dostęp do prognozy pogody czyli najbardziej aktualna informacja o warunkach meteorologicznych w dowolnym miejscu na Świecie. Prognozę można sprawdzić z wyprzedzeniem do 6 dni a usługa dodatkowo wyposażona jest w mechanizm geolokacji – system, po połączeniu się z zakładką pogody automatycznie lokalizuje dekoder i wyświetla pogodę dla miejsca, w którym właśnie przebywa posiadacz nboxa..

nPortal Seriale to specjalny serwis dedykowany fanom seriali telewizyjnych, takich jak m.in.: „Kryminalni”, „Hela w opałach”, „Niania”, „Na Wspólnej”. Dzięki tej usłudze widz ma dostęp do najciekawszych informacji o aktorach, perypetiach filmowych bohaterów oraz galerii zdjęć. Seriale to również streszczenia fabuły kolejnych odcinków.

Już od kilkunastu dni trwają testy przekazu nRadio HD. Na pozycjach 871 i 872 odbiorników nBox dostępne są dwie pozycje odpowiadające zapowiadanym kanałom radiowym.

Komentarze(0)