Domgrozy-970x150
Pokaż menu

"Jak to się robi w Ameryce" we wrześniu na DVD

Adam Siennica |

"Jak to się robi w AmeryceJak to się robi w Ameryce" to nowy serial komediowy wyprodukowany przez telewizję HBO, stację odpowiedzialną za realizację takich przebojów jak "Rodzina SopranoRodzina Soprano", „Sześć stóp pod ziemią” czy "Zakazane imperiumZakazane imperium". Zabawna opowieść debiutuje w Polsce na DVD w ofercie Galapagos Films już 23 września.

15590_rot

Ben Epstein (Bryan Greenberg) i Cam Calderon (Victor Rasuk), dwaj młodzi nowojorczycy, marzą o karierze w świecie mody. Aby osiągnąć swój cel gotowi są na wszystko, nawet na działania sprzeczne z prawem i naganne moralnie. Oba wiedzą, że sukces ma swoją cenę, a oni z ochotą ją zapłacą. Niestety, droga na szczyt nie jest prosta i obfituje w wiele niebezpieczeństw i pułapek.

W realizacji ich marzeń bohaterów wspiera Rene (Luis Guzman) – kuzyn Cama bez powodzenia usiłujący wprowadzić na rynek nowy napój energetyczny oraz jeden z przyjaciół, który – jak twierdzi – zna absolutnie wszystkich w Nowym Jorku. Ben i Cam są pewni, że z ich pomocą odniosą sukces. Czy im się to uda?

"Jak to się robi w AmeryceJak to się robi w Ameryce" to nowy serial wyprodukowany przez twórców kultowej "EkipyEkipy" – cieszącego się ogromną popularnością i realizowanego od 2004 roku telewizyjnego cyklu opowiadającego o kulisach pracy i życia w Hollywood.

W rolach głównych w serialu występują Bryan Greenberg (serial "Pogoda na miłośćPogoda na miłość", „Ślubne wojny”) i Victor Rasuk (serial „Ostry dyżur”, „Królowie Dogtown”). Obok nich w obsadzie znaleźli się: Lake Bell („Sex story”, „To skomplikowane”), Eddie Kaye Thomas (cykl „American Pie”), Shannyn Sossamon („Obłędny rycerz”, „Nieodebrane połączenie”), Luis Guzman („Boogie Nights”, „Magnolia”, „Traffic”) oraz raper, piosenkarz i aktor Kid Cudi – jedna z gwiazd tegorocznego Coke Live Music Festival w Krakowie.


Twórcą serialu "Jak to się robi w AmeryceJak to się robi w Ameryce" jest Ian Edelman – debiutujący scenarzysta i producent, którego pomysł zachwycił twórców "EkipyEkipy" (w tym nominowanego do Oscara Marka Wahlberga) do tego stopnia, że postanowili zrealizować serial na jego podstawie. – To zabawna opowieść o życiu w centrum dużego miasta, jego mieszkańcach oraz relacjach pomiędzy nowojorskimi subkulturami – mówi o "Jak to się robi w AmeryceJak to się robi w Ameryce" producent wykonawczy Rob Weiss.

Serial zaznaczył swoją obecność również w świecie muzyki. Otwierająca go piosenka „I Need a Dollar” w wykonaniu Aloe Blacca podbiła listy przebojów w USA i w Europie, a wokalista wykonywał ją na żywo w tak popularnych show telewizyjnych jak „Late Night with Jimmy Fallon”, „Later... with Jools Holland”, „Conan” czy „The Graham Norton Show”. Piosenka została również wykorzystana w popularnej grze wideo „Fight Night Champion”.

Na ścieżce dźwiękowej serialu znalazło się ponadto kilkadziesiąt różnorodnych kompozycji w tym takich sław jak Nancy Wilson, The Rolling Stones, Blackalicious, Thievery Corporation, Beck, Otis Redding, Bronski Beat i Goldfrapp.

Amerykańska premiera serialu odbyła się 14 lutego 2010 roku. Cykl został ciepło przyjęty przez krytyków, którzy dostrzegli w nim tę samą żywiołowość co w „Ekipie”. Serial docenili również widzowie, co sprawiło, że szefowie telewizji HBO szybko podjęli decyzję o realizacji drugiej serii „Jak to się robi w Ameryce”, która powinna zadebiutować na antenie stacji jeszcze w tym roku.WYDANIE DVD

Serial „Jak to się robi w Ameryce” na DVD zadebiutuje już 23 września. Na płytach obok serialu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

  • DAĆ SOBIE RADĘ: Jak przetrwać na ulicach Nowego Jorku – krótka relacja z życia skateboarderów, ich sposoby na przetrwanie i szanse na rozwój w Nowym Jorku

  • LEGENDA WILFREDO GOMEZA – historia nieuchwytnego Gomeza, wywiady z osobami, które znały go osobiście i słyszały o jego legendarnych wyczynach

  • HISTORIE ZEBRANE – wywiady z obsadą, ekipą filmową i zaproszonymi gwiazdami na temat ich dróg do sukcesu

  • 8 KOMENTARZY AUDIO członków obsady: Bryana Greenberga, Victora Rasuka, Lake Bell, Luisa Guzmana, twórcy / producenta wykonawczego Iana Edelmana oraz producentów filmu Roba Weissa i Juliana Farino.

  • SCENY NIEWYKORZYSTANE

źródło: Informacja Prasowa

Zobacz również

Komentarze(1)