Banerpusty980x200
Pokaż menu

Zobacz serialowego Hulka!

Adam Siennica |

Podczas New York Comic Con, Jeph Loeb, dyrektor działu telewizji Marvela wyjawił wizualną wizję na postać Hulka w aktorskim serialu telewizyjnym. [AKTUALIZACJA] Zdjęcie serialowego Hulka!

16855_rot

Przypomnijmy, że Guillermo Del Toro współtworzy ten serial z producentem "Battlestar GalacticaBattlestar Galactica", Davidem Eickiem. Loeb twierdzi, że serialowy Hulk będzie "tak podobny jak to tylko możliwe" do Hulka w "The Avengers".

- Jestem bardzo, bardzo pewny, że Hulk, którego zobaczycie na antenie ABC będzie inaczej wyglądać niż Lou Ferrigno pomalowany na zielono - opowiadał.

Loeb dodał w jednym z wywiadów podczas New York Comic Con, że Marvel przy post-produkcji "The Avengers" będzie chciał wykorzystać możliwości CGI do maksimum. Później planują wykorzystać stworzonego komputerowego Hulka w aktorskim serialu telewizyjnym. Wychodzi na to, że urywek Hulka (zdjęcie poniżej) jaki widzieliśmy w zwiastunie, to jednocześnie nasze pierwsze spojrzenie na serialowego zielonego olbrzyma.

Potwierdził również, że nadal trwają prace nad serialowymi adaptacjami komiksów "Cloak & Dagger" oraz "Mockingbird" dla ABC Family oraz "AKA Jessica Jones", w którym pojawią się postacie Carol Danvers (Miss Marvel) oraz Luke'a Cage'a.

Premiera "Hulka" jest zaplanowana na jesień 2012 roku.

Komentarze(12)