Banerpusty980x200
Pokaż menu

Co w 3. sezonie "Teen Wolf"?

Adam Siennica |

Po emisji finału 2. sezonu serialu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołakTeen Wolf: Nastoletni wilkołak" jego twórca Jeff Davis opowiadał o kolejnym sezonie, zdradzając 10 ciekawostek i jednocześnie wyjaśniając także rzeczy z finału.

24127_rot

Trzeci sezon zadebiutuje na amerykańskich ekranach latem 2013 roku.

1. Oczy Jacksona nie przypadkowo są niebieskie. Nie chciał jednak zdradzić, dlaczego nie są żółte jak u zwyczajnych wilkołaków.

2. Dowiadujemy się, że Boyd i Erica na początku 3. sezonu jeszcze żyją. Ich los zostanie rozstrzygnięty w pierwszych dwóch odcinków.

3. Stilesowi nadal nie przejdzie miłość do Lydii. - Trochę cofnął się do roli obserwatora, ale sprawy szybko rozwijają się w uniwersum "Teen Wolf", więc zobaczymy co z tego wyniknie - opowiadał twórca. Wyjawił także, że oryginalnie chcieli, by w 2. sezonie Erica była miłością Stilesa, ale z czasem zamieniono to na momenty Stilesa z Lydią.

4. Na początku 3. sezonu Allison będzie samotniczką. Kompletnie odizolowała się od przyjaciół i Scotta. Zdradza, że mają wiele pomysłów na odkupienie win dziewczyny.

5. Dr Deacon (weterynarz) i panna Morell (pedagog) powrócą i odegrają ważną rolę. Będzie wiele odpowiedzi w związku z tymi tajemniczymi postaciami oraz jeszcze więcej niewiadomych.

6. Isaac (Daniel Sharman) zagrozi przyjaźni Stilesa ze Scottem. Ma odegrać ważną rolę w kolejnym sezonie.

7. Stado alf przybyło z misją związaną z Kanimą. Davis zdradza, że gdy wspominali o mitologii Kanimy, umieścili w tym kilka sugestii w związku z nowym stadem. Dodaje także, że tożsamość biologicznych rodziców Jacksona będzie ważną częścią wątku stada alf.

8. Widzowie poznają odpowiedzi na pytania, których nawet nie znali, gdyż Davis zdradza, że w pierwszym i drugim sezonie było kilka tajemnic, które zostaną wyjaśnione w kolejnych odcinkach. Za przykład podał pierwsza scenę 2. sezonu, w której Jackson wychodzi z wody. Dlaczego tam był?

9. Davis zdradził, że 2. sezon miał także alternatywne zakończenie, w którym Jackson naprawdę umiera. Twórca chciał w montażowni zadecydować, które wybierze. To wpływa na inną koncepcję na 3. sezon.

10. Scott zostanie alfą? Kiedy powiedział Derekowi w finale, że nie jest jego alfą, to była sugestia dla widzów co do przyszłości bohatera. Davis nawiązuje także do tego, kiedy Derek powiedział Scottowi o tym, jak on już jest alfą i stworzył własne stado. W 3. sezonie ta koncepcja będzie rozbudowywana. - Myślę, że przeznaczeniem Scotta jest zostanie alfą wtedy, kiedy będzie na to gotowy. Zobaczymy, jak to rozegramy w 3. sezonie - czytamy w wywiadzie.

636x100a

Zobacz również

Komentarze(11)