Banerpusty980x200
Pokaż menu

Trzy nowe seriale HBO

Adam Siennica |

Missing

HBO dodało trzy piloty do produkcji w 2008 roku.

Bedą pracować nad trzema projektami: "Treme", jest to dramat dziejący się w Nowym Orleanie po huraganie Katrina autorstwa twórców "Prawa Ulicy", Davida Simona i Erica Overmyera; "The Washingtonienne", serial komediowy umiejscowiony w Waszyngtonie na podstawie książki Jessicy Cutler, którego producentem wykonawczym będzie Sarah Jessica Parker; oraz dramat autorstwa Terry'ego Wintera i Martina Scorseseumiejscowiony w Atlantic City w latach 20-tych.

Pilot serialu Wintera i Scorsese jest na podstawie książki, "Boardwalk Empire: The Birth, High Times, and Corruption of Atlantic City" i zdjęcia mają rozpocząć się w styczniu.

Wiceprezes HBO, Richard Plepler, powiedział, że nie chodzi im o znalezieniu następców "Seksu w wielkim mieście" oraz "Rodziny Soprano". Najbardziej dla nich liczy się jakość, ponieważ gdy owe seriale wchodziły, nikt nie sądził, że będą tak popularne. Dodał także ciekawostkę, która interesuje fanów II Wojny Światowej. Miniserial "Pacific", twórców "Kompanii Braci", będzie miał premierę pod koniec 2009 roku lub na początku 2010.

źródło: thehollywoodreprter.com

Komentarze(0)