Pokaż menu

Robb, Jon, Ygritte i Dany na zdjęciach z "Gry o tron"

Marcin Rączka |

Portal Entertainment Weekly opublikował kolejne zdjęcia promocyjne bohaterów "Gry o tronGry o tron". Ponadto zdradził kilka nowych informacji dotyczących smoków w serialu stacji HBO.

30078_rot

W studiu produkcyjnym "Gry o tronGry o tron" znajduje się specjalny model smoka, który stworzony został na potrzeby trzeciego sezonu. Jest on używany na planie przez aktorów, ale w samym serialu zostaje zastąpiony efektami komputerowymi, które zostają nałożone na wspomniany model. Jak zauważają dziennikarze Entertainment Weekly - nie wygląda on jak egzotyczny ptak, którego Dany może położyć sobie na ramieniu. Teraz jest wielkości średniego psa.

David Benioff i Dan Weiss porównują smoki do zwierząt. Twierdzą, że mały krokodyl czy tygrys na początku wygląda uroczo, ale potem zmienia się w potwora. - Teraz następuje interesujący czas dla smoków. Kiedy się urodziły, były bardzo urocze. W drugim sezonie nadal były słodkie. Teraz jednak zaczynają rosnąć i zmieniać się w prawdziwe latające smoki. Gdy stają się starsze i dorosłe, zaczynają sprawiać problemy - powiedział Benioff.

- Dla Dany wciąż są słodkie. To jej dzieci. Jasne - dzieci, które mogą spalić dom w kilka minut i przerazić wszystkich wokoło - dodał Weiss. W trzecim sezonie odegrają dosyć ważną rolę w "Grze o tronGrze o tron". Nieprzypadkowo stacja HBO umieściła smoka na jednym ze swoich plakatów promujących serial.

©2013 EW.com

©2013 EW.com

©2013 EW.com

©2013 EW.com

©2013 EW.com

Zobacz również

Komentarze(14)