Banerpusty980x200
Pokaż menu

Oliver i Felicity - będzie romans w "Arrow"?

Marcin Rączka |

Dziennikarze EW.com zastanawiają się, czy ulubiona para fanów "ArrowArrow" - Oliver i Felicity - kiedykolwiek będą razem. Mało prawdopodobne, by wydarzyło się to w drugim sezonie.

1375959690

Tak przynajmniej twierdzi producent wykonawczy Andrew Kreisberg. - Felicity faktycznie może coś do Olivera czuć i w drugim sezonie będzie się z tym zmagać. Szczególnie z faktem, czy może mu o tym powiedzieć. Kreisberg dodał również, że w drugim sezonie Oliver nie będzie jedynym facetem na radarze sympatycznej informatyczki, a Felicity stanie się obiektem uczuć zupełnie innego, nowego bohatera.

Podobnie jak Oliver, który z trudem będzie próbował zbliżyć się do Laurel (Katie Cassidy) po śmierci Tommy'ego. Głównemu bohaterowi w głowie może zawrócić choćby bohaterka grana przez Caity Lotz, czyli Black Canary. - Mam wrażenie, że każda kobieta w naszym serialu, która nie ma na nazwisko Queen, może być zainteresowana Oliverem. Widzimy to podczas pisania scenariuszy do kolejnych odcinków. Można tylko zgadywać, w jakim kierunku pójdzie kiedyś serce głównego bohatera - powiedział Kreisberg.

"ArrowArrow" powraca do ramówki CW 9 października

636x100a

Zobacz również

Komentarze(6)