Domgrozy-970x150
Pokaż menu

"Chrzest" - wyniki konkursu

zakończony

Hatak.pl, FDB.pl i dystrybutor Best Film zapraszają do konkursu, w którym nagrodą jest jeden z najlepiej ocenianych polskich filmów ostatnich lat - "Chrzest".

Missing

„Chrzest“ Marcina Wrony to pozycja obowiązkowa dla wielbicieli mocnego, przejmującego kina. Na uwagę zasługują świetne role Wojciecha Zielińskiego i Tomasza Schuchardta.

Na drugim planie zobaczymy m.in. Adama Woronowicza i Michała Koterskiego - w bardzo nietypowych dla nich rolach. Muzykę do filmu skomponował Marcin Macuk - producent i muzyk, współpracujący m.in. z Pogodno, Hey i Katarzyną Nosowską.

Sam zwiastun "Chrztu" jest zrealizowany w dobrym Hollywoodzkim stylu, czego nie można powiedzieć o dużej ilości innych zapowiedzi rodzimych produkcji.

Michał (Wojciech Zieliński) i Janek (Tomasz Schuchardt) mając dość prowincji, uciekają do ,,wielkiego miasta”. Tam w pogoni za szybkim i łatwym pieniądzem, dają się wciągnąć w brutalny świat gangsterskich porachunków. Wkrótce jednak przekonują się, że nie jest to najlepszy sposób na życie. Michał próbując zerwać z przeszłością zakłada firmę. W tym samym czasie spotyka miłość swojego życia. Młodzi spodziewają się dziecka, którego ojcem chrzestnym ma zostać właśnie Janek. Szybko okazuje się, że to nie jedyna rola jaką ma odegrać Janek w życiu rodziny Michała.
Gangsterska przeszłość nie daje o sobie zapomnieć...

Co należy zrobić?

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na proste pytanie:

Reżyser filmu, Marcin Wrona w swojej karierze pracował przy jednym serialu. Podaj tytuł tej produkcji.

Reżyser filmu, Marcin Wrona w swojej karierze pracował przy jednym serialu. Podaj tytuł tej produkcji.

Chodziło o serial "Ratownicy".

Film na DVD otrzymują:

Karol Lowiński
Paweł Więcaszek
Małgorzata Golanowska
Joanna Musiałowska

Nasza recenzja